RAYGUN REBELS

ROCK / GLAM

RAYGUN REBELSThe Raygun Rebels vznikli na jeseň 2007 s poslaním zobudiť svet čistým a hlasným rokenrolom. Počas prvých dvoch rokov hrali chlapci vo viac ako 30 šou. Jeden z najvýznamnejších momentov v tom čase bolo víťazstvo v miestnej súťaži nováčikov nazvanej “revolution contest” .

Po tom, čo si získali južné Nemecko svojimi výnimočnými živými vystúpeniami, nastal čas presvedčiť aj zvyšok rokenrolovej scény. V roku 2010 sa rozhodli urobiť dosť odvážny krok, a to odletieť priamo do rodiska rocku a jeho veľkých ikon: do Hollywoodu, LA.

Hneď po príchode sa museli osvedčiť oproti najväčším a najkvalitnejším rockovým vystúpeniam a uspeli. Takto si otvorili dvere do najtrendovejších klubov západného Hollywoodu ako Johnny Depps Viperroom či legendárneho Whiskey a GoGo, kde sa stali slávni napríklad Slash, Guns n Roses,Motörhead a B.B. King.

Rok 2010 bol rok rebelov: po tom, čo angažovali death-tone heavy productions do menežovania kapely a po dokončení svojho prvého albumu “bring me home” (“vezmi ma domov”), boli pripravení urobiť ďalší dôležitý krok, aby dobyli svet rokenrolu.

Nové možnosti pre skupinu na tento rok sa iste objavia po oficiálnom vydaní ich albumu prostredníctvom SAOL, H Art Records
a Zebralution. Rebeli spolupracujú so skúsenými partnermi (CMM a tí vyššie spomenutí) a už majú naplánovaných niekoľko koncertov po Európe.

Nič nezastaví rebelov pred ich ďalším napredovaním. Dobrým príkladom je najnovšia skladba “bring me home”, ktorej názov nesie celý album. Po vypočutí tohto songu sa človek teší na tie ďalšie od týchto mladých a originálnych rokenrolových rebelov.